Virtuasis

Wirtualna Asystentka

Projekty

Poniżej przykłady prowadzonych przez nas projektów.

1. Odbieranie połączeń i prowadzenie kalendarza wizyt dla prywatnego gabinetu lekarskiego

Usługa zawiera odbieranie połączeń od potencjalnych pacjentów. Profesjonalna rejestratorka udziela informacji o dostępnych terminach wizyt oraz rejestruje w kalendarzu dane pacjenta umówionego na wizytę. Pacjentom udzielane są także podstawowe informacje o usługach oferowanych przez gabinet. Połączenia odbierane są od 8 do 20.00 od poniedziałku do piątku. Klient ma bieżący podgląd do kalendarza.

2.Odbieranie połączeń telefonicznych dla przedsiębiorcy

Spotkanie z klientem, urlop, odpoczynek z rodziną, podróż. Wszystko to, a także inne czynności uniemożliwiające klientowi odebranie połączeń, spowodowało zlecenie tego zadania naszemu profesjonalnemu zespołowi. Klient otrzymuje raz dziennie wieczorem raport, informujący o treści przeprowadzonej rozmowy oraz danych klientów/kontrahentów. Połączenia odbierane są 7 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00

3. Pisanie tekstów/opisów produktów dla sklepu internetowego z wykorzystaniem słów kluczowych

Zlecenie obejmowało dokonanie 1000 opisów biżuterii oraz innego asortymentu do jednego ze sklepów internetowych. Istotne było wykorzystanie słów kluczowych. Następnie już bezpośrednio z pozycji administratora sklepu internetowego dokonano edycji, także graficznej opisów.

4. Tworzenie raportu, przepisywanie danych

Nasz zespół zajął się tworzeniem raportów dla naszego klienta w oparciu o raporty systemowe, które klient otrzymywał od swojego kontrahenta.

5. Odbieranie połączeń i rejestrowanie w systemie wewnętrznym firmy

Dedykowana asystentka odbiera połączenia telefoniczne od klientów naszego kontrahenta. Następnie wszelkie niezbędne dane wprowadzane są do systemu CRM naszego klienta. Połączenia odbierane są 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

6. Wyszukiwanie danych w internecie – searching

Usługa, z której bardzo często korzystają klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy. Przykładowe zlecenia to: wyszukiwanie dostawców danego sprzętu, wyszukiwanie producentów materiałów XYZ, wyszukanie Pana Złota Rączka, porównanie cen i oferty na przejażdżkę Quadem itp.

7. Pisanie opisów na stronę internetową

Klient tworzy stronę internetową dedykowaną dla turystyki i kultury. Tworzymy ponad 2000 opisów miejsc, pomników, obiektów kultury…

8. Rekrutacja pracowników

Umieszczanie ogłoszeń, redagowanie, selekcja kandydatów, umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne.

Te projekty oraz wiele innych dostępnych od zaraz dla Ciebie i Twojego biznesu. Napisz do nas

Reklamy