Virtuasis

Wirtualna Asystentka

Optymalizacja dzięki Wirtualnej Asystentce

Dodaj komentarz

Dzięki usługom Wirtualnej Asystentki możesz optymalizować swoją pracę jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze.
Zatrudnienie Wirtualnej Asystentki to bardzo dogodne rozwiązanie dla kogoś, kto ma wiele obowiązków, ale nie na tyle, aby zatrudniać pracownika na etat.
Rozwiązanie godne polecenia dla osób bardzo zajętych, którym asystent jest niezbędny, ale nie w pełnym wymiarze godzin. Uznajesz, że zatrudnienie na etat jest nieopłacalne, a mimo to potrzebujesz wsparcia? Nic prostszego. Zatrudnij Wirtualną Asystentkę! Kim jest Wirtualna Asystentka? Wykonuje zlecone zadania zupełnie jak Twoja sekretarka. Pewnie nie zaparzy kawy, ale odbierze pocztę, odpowie na maile, dopasuje CV kandydata do profilu, przeprowadzi wstępną rozmowę rekrutacyjną.
Ponadto Wirtualna Asystentka odbierze telefon i przywita klienta nazwą Twojej firmy i udzieli niezbędnych informacji. Zajmie się administracją i aktualizacją strony WWW.
Co więcej, możesz powierzyć jej przeanalizowanie rynku, zdiagnozowanie konkurencji, stworzenie bazy potencjalnych klientów oraz ich potrzeb.
Rozwiązanie pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Tam z usług korzystają często Biznesmum. Jest to popularna forma współpracy. Najczęściej korzystają z niej osoby, którym brakuje czasu na wiele obowiązków, ale jednocześnie nieopłacalne jest zatrudnianie
Wiele właścicieli firm często samodzielnie próbuje robić wszystko. Począwszy od tych najważniejszych spraw, do tych drobnych. Warto jednak rozważyć podzielenie się obowiązkami z Wirtualną Asystentką, tak aby móc skupić się na rozwoju firmy i podejmowaniu kluczowych decyzji.
Polecamy usługi Virtuasis

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s